Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Група ОД, ЗВ, ЕіРОЛК, ЗБіСПГ


Оброблювання деревини 

Група - ОД


з/п
Шифр Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами літерами
1   Барабаш Людмила Петрівна 8,00  
2   Белаш Марія Ростиславівна 8,00  
3   Бережнюк Богдан Євгенійович 6,00  
4   Білка Діана Вікторівна 9,00  
5   Біндас Анастасія Андріївна 9,00  
6   Благовірний Едуард Богданович 5,00  
7   Бобрик Дмитро Володимирович 8,00  
8   Веретюк Богдан Олександрович 7,00  
9   Войтюк Валентина Василівна 7,00  
10   Грицевич Тарас Олександрович 6,00  
11   Дунайчик Юлія Іванівна 7,00  
12   Загородня Тетяна Юріївна 7,00  
13   Іваницька Христина Романівна 9,00  
14   Іванюшко Вікторія Юріївна 8,00  
15   Коваль Марія Олегівна 9,00  
16   Колонтай Тетяна Юріївна 7,00  
17   Костюк Ілля Вікторович 9,00  
18   Кравчун Наталія Дмитрівна 7,00  
19   Куріч Віталій Сергійович 8,00  
20   Лисюк Людмила Михайлівна 8,00  
21   Лобода Василь Анатолійович 6,00  
22   Нагалка Тетяна Петрівна 9,00  
23   Надьон Діана Анатоліївна 7,00  
24   Осовська Ірина Володимирівна 8,00  
25   Пилипович Олена Дмитрівна 8,00  
26   Підгурська Ірина Миколаївна 8,00  
27   Помірський Микола Васильович 8,00  
28   Сінюченко Анастасія Олександрівна 8,00  
29   Тихонюк Ангеліна Дмитрівна 7,00  
30   Трачук Юлія Вікторівна 11,00  
31   Тронка Віталій Васильович 5,00  
32   Цехович Роман Петрович 5,00  
33   Чернецький Руслан Сергійович 7,00  
34   Шуст Дмитро Олександрович 8,00  
35   Юрків Ярослав Андрійович 7,00  

 36                        Урбан Олександр Вікторович                        8,00

 

 

Землевпорядкування 

Група - ЗВ

 


з/п
Шифр Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами літерами
1   Барабаш Людмила Петрівна 8,00  
2   Белаш Марія Ростиславівна 8,00  
3   Бережнюк Богдан Євгенійович 6,00  
4   Білявський Роман Олексійович 8,00  
5   Біндас Анастасія Андріївна 9,00  
6   Бобрик Дмитро Володимирович 8,00  
7   Богута Софія Анатоліївна 7,00  
8   Бойко Максим Вікторович 9,00  
9   Босняк Богдан Вікторович 7,00  
10   Боянович Михайло Мирославович Не з'явився  
11   Войтюк Валентина Василівна 7,00  
12   Грицевич Тарас Олександрович 6,00  
13   Гуменюк Олександр Віталійович 9,00  
14   Довгаль Віталій Юрійович 7,00  
15   Дунайчик Юлія Іванівна 7,00  
16   Дяченко Олександр Андрійович 8,00  
17   Загородня Тетяна Юріївна 7,00  
18   Казів Назар Сергійович 7,00  
19   Казмірук Олександр Миколайович 5,00  
20   Ковальчук Ольга Леонідівна 9,00  
21   Колонтай Тетяна Юріївна 7,00  
22   Котов Назар Валерійович 8,00  
23   Кравчун Наталія Дмитрівна 7,00  
24   Левчунь Віктор Олександрович 7,00  
25   Липовий Володимир Володимирович 7,00  
26   Лисюк Людмила Михайлівна 8,00  
27   Люсьо Юрій Михайлович 5,00  
28   Марків Андрій Петрович 8,00  
29   Мних Назарій Ігорович 8,00  
30   Морошан Василь Євгенійович 9,00  
31   Нагалка Тетяна Петрівна 9,00  
32   Панчук Володимир Васильович 5,00  
33   Пилипович Олена Дмитрівна 8,00  
34   Підгурська Ірина Миколаївна 8,00  
35   Проскуряков Максим Олексійович 9,00  
36   Романюк Віталій Олексійович 9,00  
37   Сінюченко Анастасія Олександрівна 8,00  
38   Славенюк Ігор Володимирович 9,00  
39   Стеха Андрій Олексійович 5,00  
40   Тарківський Антон Романович 5,00  
41   Тихонюк Ангеліна Дмитрівна 7,00  
42   Трачук Юлія Вікторівна 11,00  
43   Тронка Віталій Васильович 5,00  
44   Урбан Олександр Вікторович 8,00  
45   Чалик Богдан Михайлович 7,00  
46   Чеботар Ольга Василівна 6,00  
47   Чернецький Руслан Сергійович 7,00  
48   Чернявський Степан Сергійович 8,00  
49   Юрчук Руслан Сергійович 7,00  

 

Експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу  

Група - ЕіРОЛК

 


з/п
Шифр Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами літерами
1   Алкін Роман Олегович 10,00  
2   Андросюк Назарій Вікторович Не з'явився  
3   Батюх Павло Васильович 8,00  
4   Бережнюк Богдан Євгенійович 6,00  
5   Благовірний Едуард Богданович 5,00  
6   Бобрик Дмитро Володимирович 8,00  
7   Босняк Богдан Вікторович 7,00  
8   Гончарук Назарій Петрович 9,00  
9   Грицевич Тарас Олександрович 6,00  
10   Гуменюк Олександр Віталійович 9,00  
11   Дяченко Олександр Андрійович 8,00  
12   Желізняк Руслан Іванович 5,00  
13   Козла Ігор Михайлович 8,00  
14   Кондратський Сергій Олександрович 5,00  
15   Костюк Ілля Вікторович 9,00  
16   Котов Назар Валерійович 8,00  
17   Куріч Віталій Сергійович 8,00  
18   Левчунь Віктор Олександрович 7,00  
19   Мазурок Андрій Вікторович 7,00  
20   Мельничук Юрій Ярославович 7,00  
21   Проскуряков Максим Олексійович 9,00  
22   Радченя Михайло Валентинович 7,00  
23   Разіцький Дмитро Ростиславович 8,00  
24   Романюк Віталій Олексійович 9,00  
25   Синишин Сергій Валерійович 8,00  
26   Славенюк Ігор Володимирович 9,00  
27   Словіцький Валентин Петрович Не з'явився  
28   Слотюк Андрій Володимирович 8,00  
29   Собчук Микола Русланович 9,00  
30   Стеха Андрій Олексійович 5,00  
31   Ткачук Роман Дмитрович 5,00  
32   Тронка Віталій Васильович 5,00  
33   Урбан Олександр Вікторович 8,00  
34   Федорчук Іван Андрійович 7,00  
35   Цокало Тарас Ігорович 5,00  
36   Чалик Богдан Михайлович 7,00  
37   Чернецький Руслан Сергійович 7,00  
38   Чернявський Степан Сергійович 8,00  
39   Чумак Максим Іович 5,00  
40   Школярчук Вадим Юрійович 7,00  
41   Шуст Дмитро Олександрович 8,00  
42   Юрчук Руслан Сергійович 7,00  

 

Зелене будівництво і садово-паркове господарство  

Група - ЗБіСПГ

 


з/п
Шифр Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами літерами
1   Барабаш Людмила Петрівна 8,00  
2   Белаш Марія Ростиславівна 8,00  
3   Бережнюк Богдан Євгенійович 6,00  
4   Білка Діана Вікторівна 9,00  
5   Біндас Анастасія Андріївна 9,00  
6   Благовірний Едуард Богданович 5,00  
7   Бобрик Дмитро Володимирович 8,00  
8   Веретюк Богдан Олександрович 7,00  
9   Войтюк Валентина Василівна 7,00  
10   Грицевич Тарас Олександрович 6,00  
11   Дунайчик Юлія Іванівна 7,00  
12   Загородня Тетяна Юріївна 7,00  
13   Іваницька Христина Романівна 9,00  
14   Іванюшко Вікторія Юріївна 8,00  
15   Коваль Марія Олегівна 9,00  
16   Колонтай Тетяна Юріївна 7,00  
17   Костюк Ілля Вікторович 9,00  
18   Кравчун Наталія Дмитрівна 7,00  
19   Куріч Віталій Сергійович 8,00  
20   Лисюк Людмила Михайлівна 8,00  
21   Лобода Василь Анатолійович 6,00  
22   Нагалка Тетяна Петрівна 9,00  
23   Надьон Діана Анатоліївна 7,00  
24   Осовська Ірина Володимирівна 8,00  
25   Пилипович Олена Дмитрівна 8,00  
26   Підгурська Ірина Миколаївна 8,00  
27   Помірський Микола Васильович 8,00  
28   Сінюченко Анастасія Олександрівна 8,00  
29   Тихонюк Ангеліна Дмитрівна 7,00  
30   Трачук Юлія Вікторівна 11,00  
31   Тронка Віталій Васильович 5,00  
32   Цехович Роман Петрович 5,00  
33   Чернецький Руслан Сергійович 7,00  
34   Шуст Дмитро Олександрович 8,00  
35   Юрків Ярослав Андрійович 7,00  
Друзі сайту
Форма входу

Пошук
Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів