Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Група ОД, ЗВ, ЕіРОЛК, ЗБіСПГ


.

Оброблювання деревини 

Група - ОД


з/п
Шифр Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами літерами
1   Батюх Павло Васильович 8,00  
2   Білявський Роман Олексійович 8,00  
3   Гончарук Назарій Петрович 7,00  
4   Довгаль Віталій Юрійович 9,00  
5   Дяченко Олександр Андрійович 8,00  
6   Желізняк Руслан Іванович 5,00  
7   Заведюк Михайло Юрійович 5,00  
8   Казмірук Олександр Миколайович 7,00  
9   Карнаух Дмитро Миколайович 5,00  
10   Коваль Олександр Михайлович 7,00  
11   Кондратський Сергій Олександрович 8,00  
12   Кульчинський Максим Вікторович 7,00  
13   Куріч Віталій Сергійович 8,00  
14   Левчунь Віктор Олександрович 8,00  
15   Лобода Василь Анатолійович 9,00  
16   Мельничук Юрій Ярославович 5,00  
17   Мних Назарій Ігорович 8,00  
18   Навроцький Максим Володимирович 8,00  
19   Нагалка Тетяна Петрівна 8,00  
20   Панчук Володимир Васильович 5,00  
21   Помірський Микола Васильович 5,00  
22   Романюк Вадим Андрійович 7,00  
23   Самчук Іван Олександрович 5,00  
24   Синишин Сергій Валерійович 8,00  
25   Сільвеструк Юрій Андрійович 8,00  
26   Тивонюк Михайло Петрович 5,00  
27   Урбан Олександр Вікторович 7,00  
28   Чернявський Степан Сергійович 5,00  
29   Черняк Іван Віталійович 8,00  
30   Чумак Максим Іович 7,00  
31   Шабатович Дмитро Андрійович 5,00  
32   Ямпольський Сергій Володимирович Не з'явився  

 

Землевпорядкування 

Група - ЗВ


з/п
Шифр Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами літерами
1   Барабаш Людмила Петрівна 8,00  
2   Белаш Марія Ростиславівна 7,00  
3   Бережнюк Богдан Євгенійович 5,00  
4   Білявський Роман Олексійович 8,00  
5   Біндас Анастасія Андріївна 7,00  
6   Бобрик Дмитро Володимирович 8,00  
7   Богута Софія Анатоліївна 6,00  
8   Бойко Максим Вікторович 7,00  
9   Босняк Богдан Вікторович 5,00  
10   Войтюк Валентина Василівна 8,00  
11   Грицевич Тарас Олександрович 8,00  
12   Гуменюк Олександр Віталійович 6,00  
13   Довгаль Віталій Юрійович 9,00  
14   Дунайчик Юлія Іванівна 9,00  
15   Дяченко Олександр Андрійович 8,00  
16   Загородня Тетяна Юріївна 8,00  
17   Казів Назар Сергійович 8,00  
18   Казмірук Олександр Миколайович 7,00  
19   Ковальчук Ольга Леонідівна 5,00  
20   Колонтай Тетяна Юріївна 8,00  
21   Котов Назар Валерійович 8,00  
22   Кравчун Наталія Дмитрівна 7,00  
23   Левчунь Віктор Олександрович 8,00  
24   Липовий Володимир Володимирович 8,00  
25   Лисюк Людмила Михайлівна 6,00  
26   Люсьо Юрій Михайлович 6,00  
27   Марків Андрій Петрович 9,00  
28   Мних Назарій Ігорович 8,00  
29   Морошан Василь Євгенійович 8,00  
30   Нагалка Тетяна Петрівна 8,00  
31   Панчук Володимир Васильович 5,00  
32   Пилипович Олена Дмитрівна 7,00  
33   Підгурська Ірина Миколаївна 8,00  
34   Проскуряков Максим Олексійович 8,00  
35   Романюк Вадим Андрійович 7,00  
36   Романюк Віталій Олексійович 9,00  
37   Сінюченко Анастасія Олександрівна 7,00  
38   Славенюк Ігор Володимирович 7,00  
39   Стеха Андрій Олексійович 6,00  
40   Тарківський Антон Романович 7,00  
41   Тихонюк Ангеліна Дмитрівна 7,00  
42   Трачук Юлія Вікторівна 9,00  
43   Тронка Віталій Васильович 8,00  
44   Урбан Олександр Вікторович 7,00  
45   Чалик Богдан Михайлович 8,00  
46   Чеботар Ольга Василівна 5,00  
47   Чернецький Руслан Сергійович 9,00  
48   Чернявський Степан Сергійович 5,00  
49   Юрчук Руслан Сергійович 5,00  

 

Експлуатація і ремонт обладнання лісового комплексу  

Група - ЕіРОЛК


з/п
Шифр Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами літерами
1   Алкін Роман Олегович 7,00  
2   Батюх Павло Васильович 8,00  
3   Бережнюк Богдан Євгенійович 5,00  
4   Благовірний Едуард Богданович 5,00  
5   Бобрик Дмитро Володимирович 8,00  
6   Босняк Богдан Вікторович 5,00  
7   Гончарук Назарій Петрович 7,00  
8   Грицевич Тарас Олександрович 8,00  
9   Гуменюк Олександр Віталійович 6,00  
10   Дяченко Олександр Андрійович 8,00  
11   Желізняк Руслан Іванович 5,00  
12   Козла Ігор Михайлович 8,00  
13   Кондратський Сергій Олександрович 8,00  
14   Костюк Ілля Вікторович 8,00  
15   Котов Назар Валерійович 8,00  
16   Куріч Віталій Сергійович 8,00  
17   Левчунь Віктор Олександрович 8,00  
18   Мазурок Андрій Вікторович 9,00  
19   Мельничук Юрій Ярославович 5,00  
20   Проскуряков Максим Олексійович 8,00  
21   Радченя Михайло Валентинович 8,00  
22   Разіцький Дмитро Ростиславович 8,00  
23   Романюк Віталій Олексійович 9,00  
24   Синишин Сергій Валерійович 8,00  
25   Славенюк Ігор Володимирович 7,00  
26   Слотюк Андрій Володимирович 8,00  
27   Собчук Микола Русланович 7,00  
28   Стеха Андрій Олексійович 6,00  
29   Ткачук Роман Дмитрович 5,00  
30   Тронка Віталій Васильович 8,00  
31   Урбан Олександр Вікторович 7,00  
32   Федорчук Іван Андрійович 5,00  
33   Цокало Тарас Ігорович 5,00  
34   Чалик Богдан Михайлович 8,00  
35   Чернецький Руслан Сергійович 9,00  
36   Чернявський Степан Сергійович 5,00  
37   Чумак Максим Іович 7,00  
38   Школярчук Вадим Юрійович 9,00  
39   Шуст Дмитро Олександрович 8,00  
40   Юрчук Руслан Сергійович 5,00  

 

Зелене будівництво і садово-паркове господарство  

Група - ЗБіСПГ


з/п
Шифр Прізвище, ім’я та по батькові вступника Кількість балів
цифрами літерами
1   Барабаш Людмила Петрівна 8,00  
2   Белаш Марія Ростиславівна 7,00  
3   Бережнюк Богдан Євгенійович 5,00  
4   Білка Діана Вікторівна 9,00  
5   Біндас Анастасія Андріївна 7,00  
6   Благовірний Едуард Богданович 5,00  
7   Бобрик Дмитро Володимирович 8,00  
8   Веретюк Богдан Олександрович 9,00  
9   Войтюк Валентина Василівна 8,00  
10   Грицевич Тарас Олександрович 8,00  
11   Дунайчик Юлія Іванівна 9,00  
12   Загородня Тетяна Юріївна 8,00  
13   Іваницька Христина Романівна 8,00  
14   Іванюшко Вікторія Юріївна 8,00  
15   Коваль Марія Олегівна 7,00  
16   Колонтай Тетяна Юріївна 8,00  
17   Костюк Ілля Вікторович 8,00  
18   Кравчун Наталія Дмитрівна 7,00  
19   Куріч Віталій Сергійович 8,00  
20   Лисюк Людмила Михайлівна 6,00  
21   Лобода Василь Анатолійович 9,00  
22   Нагалка Тетяна Петрівна 8,00  
23   Надьон Діана Анатоліївна 7,00  
24   Осовська Ірина Володимирівна 8,00  
25   Пилипович Олена Дмитрівна 7,00  
26   Підгурська Ірина Миколаївна 8,00  
27   Помірський Микола Васильович 5,00  
28   Сінюченко Анастасія Олександрівна 7,00  
29   Тихонюк Ангеліна Дмитрівна 7,00  
30   Трачук Юлія Вікторівна 9,00  
31   Тронка Віталій Васильович 8,00  
32   Цехович Роман Петрович 8,00  
33   Чернецький Руслан Сергійович 9,00  
34   Шуст Дмитро Олександрович 8,00  
35   Юрків Ярослав Андрійович 7,00  
Друзі сайту
Форма входу

Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів