Середа, 14.04.2021, 21:11:48
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 140
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Кременецький лісотехнічний коледж

Положення про порядок переведення студентів на вакантні місця державного замовлення

І. Загальні положення

   1.1. Положення про порядок переведення студентів, які навчаються за кошти фізичних або юридичних осіб, на навчання за кошти державного бюджету (далі Положення) розроблено на підставі чинного законодавства, в тому числі:

- Закону України про «Про вищу освіту»;

- Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 245 від 15.07.1996 р.;

- Порядку призначення і виплати стипендій;

- Положення про педагогічну  раду Кременецького лісотехнічного коледжу;

- Положення про відділення Кременецького лісотехнічного коледжу;

-    інших нормативних документів Міністерства освіти і науки України.

 

   1.2. Положення регулює питання переведення  студентів, що здобувають освіту за  освітньо-кваліфікаційними   рівнями  «молодший спеціаліст» денної та заочної форм навчання, які навчаються за рахунок коштів фізичних або  юридичних осіб, на вакантні місця державного замовлення.

 

ІІ. Порядок переведення студентів

  2.1. Переведення студентів, що навчаються   за рахунок коштів фізичних або  юридичних осіб, на вакантні місця державного замовлення здійснюється наказом директора коледжу. 

     Переведення студентів на вакантні місця державного замовлення здійснюється гласно, на конкурсній основі, як правило, під час літніх або зимових канікул.

 

   2.2. Якщо заяв від студентів, що бажають перевестися на вакантні місця державного замовлення, більше ніж бюджетних місць, переведення здійснюється за наступними пріоритетами.

 

   2.2.1. Правом першочергового переведення на навчання за кошти державного бюджету користуються студенти, право яких на безоплатне навчання визначено відповідними Законами України, Указами Президента та Урядовими рішеннями:

-      діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;

-      інваліди;

-  діти військовослужбовців Збройних сил України, інших військових формувань, правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків;

- особи, яким відповідно до закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” надано таке право тощо.

 

   2.2.2. Студенти, які досягли високих успіхів у навчанні, за рейтингом успішності.

       За умови однакового рівня успішності враховується соціальний статус студентів (напівсироти, діти з багатодітних сімей тощо), матеріальний стан,  участь у науковій роботі та в громадському житті коледжу.

   2.2.3. Право брати участь у конкурсі на зарахування на вакантні місця державного замовлення мають студенти, які вступили до інших вищих навчальних закладів, навчались за рахунок коштів державного бюджету і отримали згоду керівників вищих навчальних закладів на переведення до Кременецького лісотехнічного коледжу.

   2.2.4.У разі відсутності студентів, що навчаються за кошти фізичних та юридичних осіб, на вакантні місця на навчання за державним замовленням можуть претендувати також особи, які поновлюються у складі студентів. При цьому пріоритетним правом на поновлення на навчання на вакантні місця, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, користуються особи, які раніше навчалися за кошти державного бюджету і були відраховані за підставами, не пов’язаними з академічною неуспішністю, невиконанням навчального плану чи порушенням правил внутрішнього розпорядку коледжу.

    2.3. Якщо студент навчається за рахунок цільового пільгового державного кредиту, то переведення на бюджетну форму навчання можливе за умови повного погашення отриманого кредиту.

    2.4. Студент, який бажає перевестись на вакантне місце державного замовлення, подає заяву на ім’я директора з обґрунтуванням причини до якої, у разі потреби, додаються документи, які підтверджують його соціальний статус, матеріальний стан тощо.

   2.5. Заяви студентів з пакетом необхідних документів розглядаються завідуючим відділенням;  розглядаються  на засіданні педагогічної ради з обов’язковим погодженням з профспілковим комітетом і студентською радою.

   2.6. Заяви студентів з візою завідуючого відділенням про наявність вакантних бюджетних місць на відповідну спеціальність) та зазначенням середнього балу успішності  подаються на засідання педагогічної ради.

2.7. Після позитивного рішення педагогічної ради  щодо переведення студента на вакантне місце державного замовлення  директором видається відповідний наказ.

 2.8. Заяви розглядаються протягом двох тижнів. У разі відмови,  завідувач відділення особисто повідомляє студента про причини

2.9. Особам, які переведені на навчання за державним замовленням, призначається і виплачується стипендія за результатами попереднього семестрового контролю з наступного місяця, що настає за датою відповідного наказу директора про переведення (зарахування) студента.