Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Рейтинг на базі БЗСО (9кл.)


 

Рейтинговий список рекомендованих до зарахування на державну форму навчання

Лісове господарство

 

№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 47 Морошан Василь Євгенійович 27,1
                                 
2 14 Дунайчик Юлія Іванівна 26,5
                                 
3 24 Козак Захар Ярославович 26,33
                                 
4 23 Наконечна Наталія Василівна 26,25
                                 
5 9 Марків Андрій Петрович 25,4
                                 
6 37 Дроздов Віталій Ярославович 25,4
                                 
7 5 Коваль Марія Олегівна 25,3
                                 
8 39 Левицький Денис Богданович 24,9
                                 
9 13 Тивонюк Михайло Петрович 24,6
                                 
10 25 Белаш Марія Ростиславівна 24,36
                                 
11 4 Бойко Максим Вікторович 24,26
                                 
12 34 Салітра Андрій Іванович 24,1
                                 
13 8 Заплацінський Арсен Володимирович 24
                                 
14 19 Войтюк Валентина Василівна 24
                                 
15 7 Федорчук Микола Анатолійович 23,5
                                 
16 48 Сафанюк Тарас Русланович 23,4
                                 
17 11 Боднар Аркадій Русланович 23,2
                                 
18 17 Загородня Тетяна Юріївна 23,2
                                 
19 31 Казів Назар Сергійович 23,2
                                 
20 12 Чернецький Руслан Сергійович 22,9
                                 
21 1 Пилипович Олена Дмитрівна 22,8
                                 
22 20 Кравчун Наталія Дмитрівна 22,8
                                 
23 40 Іванець Олександр Петрович 22,8
                                 
24 26 Липовий Володимир Володимирович 22,6
                                 
25 41 Баглай Василь Мар`янович 22,5
                                 
26 36 Юрків Ярослав Андрійович 22,3
                                 
27 38 Петровська Жанна Олександрівна 22,3
                                 
28 3 Сьомак Дмитро Васильович 22,1
                                 
29 15 Тронка Віталій Васильович 21,9
                                 
30 2 Мацюк Максим Володимирович 21,5

 

Оброблювання деревини

№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 13 Черняк Іван Віталійович 27
                                 
2 29 Кульчинський Максим Вікторович 26,3
                                 
3 1 Гончарук Назарій Петрович 26
                                 
4 26 Мних Назарій Ігорович 25
                                 
5 30 Тивонюк Михайло Петрович 24,6
                                 
6 14 Коваль Олександр Михайлович 24,4
                                 
7 27 Куріч Віталій Сергійович 24,26
                                 
8 5 Навроцький Максим Володимирович 24,2
                                 
9 12 Урбан Олександр Вікторович 24,2
                                 
10 23 Нагалка Тетяна Петрівна 24,2
                                 
11 28 Лобода Василь Анатолійович 23,6
                                 
12 8 Синишин Сергій Валерійович 23,1
                                 
13 9 Левчунь Віктор Олександрович 23
                                 
14 21 Дяченко Олександр Андрійович 22,6
                                 
15 16 Сільвеструк Юрій Андрійович 22,05
                                 
16 24 Романюк Вадим Андрійович 22
                                 
17 32 Батюх Павло Васильович 21,8
                                 
18 11 Білявський Роман Олексійович 21,7
                                 
19 22 Казмірук Олександр Миколайович 20,8
                                 
20 4 Довгаль Віталій Юрійович 20,5

 

Зелене будівництво і садово-паркове господарство

№пп № особової справи ПІБ Конкурсний бал
1 21 Трачук Юлія Вікторівна 29
                                 
2 23 Біндас Анастасія Андріївна 26,78
                                 
3 35 Іваницька Христина Романівна 26,57
                                 
4 11 Дунайчик Юлія Іванівна 26,5
                                 
5 8 Бобрик Дмитро Володимирович 25,94
                                 
6 26 Коваль Марія Олегівна 25,3
                                 
7 25 Білка Діана Вікторівна 25,2
                                 
8 19 Підгурська Ірина Миколаївна 25
                                 
9 2 Шуст Дмитро Олександрович 24,5
                                 
10 3 Белаш Марія Ростиславівна 24,36
                                 
11 5 Куріч Віталій Сергійович 24,26
                                 
12 24 Сінюченко Анастасія Олександрівна 24,2
                                 
13 32 Нагалка Тетяна Петрівна 24,2
                                 
14 4 Войтюк Валентина Василівна 24
                                 
15 9 Лисюк Людмила Михайлівна 23,9

 

 

Друзі сайту
Форма входу

Пошук
Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів