Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Циклова комісія створена в 1994 р. З 2006 р. очолює комісію Каленюк С.М.Висококваліфікованих, творчих, вимогливих викладачів об’єднує циклова комісія соціально-економічних дисциплін.

Історію, соціологію, економіку, підприємництво, філософію, менеджмент в коледжі вивчають практично всі студенти. Викладачі циклової комісії спрямовують свій досвід і знання на те, щоб навчити студентів мислити творчо, вміти відстоювати свою думку і переконання, знати історію рідного народу. Дисципліни соціально-економічного спрямування завжди були і є основою формування особистості, підготовки молодої людини до життя.

З цією метою викладачі організовують і проводять декади циклової комісії, тематичні вечори, студентські конференції, конкурси, зустрічі з відомими цікавими людьми.авторитет серед колег та студентів. При кабінеті працює гурток «Краєзнавець». Гуртківці працюють над проблемою вивчення та дослідження історії  та культури рідного краю. Творчими доробками викладача та студентів є науково-пошукові роботи «Цвинтарі та поховання м.Кременця» і «Назви Кременецьких гір як джерело вивчення історії рідного краю».

Свідінська А.Л. – викладач соціології, психолог коледжу. Вміло організовує тренінги, семінари, розробляє та впроваджує в практику методики по вдосконаленню та розвитку у студентів пам’яті, мислення, організації вільного часу, допомагає студентам адаптуватись в навчальному закладі.

Працює в комісії Фещук О.А. – викладач економіки і менеджменту. Досвідчений, вимогливий педагог-методист, вміло організовує роботу кабінету економіки, гуртка «Менеджер». При кабінеті студенти вивчають нормативні документи, спеціальну літературу для поглиблення знань в галузі економіки, маркетингу і менеджменту. Ольга Андріївна консультант з економічного розділу дипломного проектування, керівник курсових робіт з економіки.

Впродовж багатьох років віддає всі свої знання, досвід, любов студентам Ящук В.В. – чудовий спеціаліст, турботлива, віддана своїй справі Віра Василівна – завідуюча відділенням «Лісове господарство». Досконало знає свій предмет та вміло передає знання студентам, велику увагу приділяє позаурочній роботі.

Працює в цикловій комісії Бондарська М.В., яка була студенткою коледжу, а зараз – молодий викладач, яка з перших днів роботи завоювала повагу колег та студентів своєю доброзичливістю, принциповістю, ерудованістю. Викладач постійно проводить зустрічі з працівниками правоохоронних органів, організовує брейн-ринги. 

 

Вхід на сайт

Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728