Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

Склад студенської ради

Голова студентської ради :

Мирончук Тамара

Заступник:

Ярмаш Маряна

Житлово-побутовий сектор:

Іванчук А.М.

Кузь О.О.

 

Культурно-масовий сектор:

Горлюк М.О

Сімора О.В.

 

Сектор з навчально-наукової роботи:

Алкіна В. О.

Борецька О. В.

Спортивно-оздоровчий сектор:

Ковтонюк Я.

Парійчук Д.О.

 

Сектор захисту прав студентів:

Варик Ю.М.

 Опацький С.В.

 
Робота студентського самоврядування в коледжі

Студентське самоврядування покликане вирішувати задачу формування у студентів відповідних до сучасних умов ділових якостей, що неможливо без формування у них потреби у самоосвіті та самовихованні. Це потребує цілеспрямованої роботи по розвитку самоврядування студентів, тобто самостійного здійснення ними планомірної та ефективної діяльності на засвоєння навчальної програми, а також самостійного вирішення ними питань організації виховної роботи, побуту та відпочинку під керівництвом адміністрації, педагогічного колективу та вихователів гуртожитків.
Цілі та задачі студентського самоврядування в коледжі:
-    формування у студентів навичок організаторської роботи, розвиток ініціативи та активності;
-    створення в колективі студентів здорового психологічного мікроклімату;
-    розвиток і вдосконалення у студентів моральних якостей;
-    стимулювання діяльності студентів на формування громадської позиції, вдосконалення професійної підготовки;
-    виховання у студентів дбайливого ставлення до матеріальних цінностей;
-    стимулювання фізичного розвитку студентів;
-    зберігання, виконання та примноження традицій Великоанадолю.
Студентська рада технікуму є ініціатором і організатором всього студентського життя і виховної роботи в технікумі, забезпечує виконання студентами своїх обов’язків. Крім того, захищає права та інтереси студентів, вирішують їх соціальні проблеми, забезпечує участь студентів в управлінні навчальним процесом, сприяє навчальній, науковій та трудовій діяльності студентів. Щорічно проводить заходи щодо організації студентського дозвілля та побуту, співпрацює з молодіжними громадськими організаціями (відповідно до чинного законодавства). Діяльність студентської ради сприяє створенню різноманітних студентських гуртків, товариств, об’єднань, клубів за інтересами, розвитку ініціативи і самодіяльності студентів, залучає їх до активної участі у громадському житті, сприяє упровадженню норм здорового способу життя студентів.
Органом студентського самоврядування в коледжі є студентська рада. Членами ради являються студенти академічних груп. Засідання студентської ради проводиться раз на місяць для визначення напрямів своєї діяльності. Голова студради співпрацює з заступником директора з виховної роботи та завідуючим відділенням і представляє інтереси студентів.
Структурним підрозділом студради є старостат, який збирається раз на тиждень в кабінеті завідуючого відділенням. Староста академічної групи є помічником керівника групи з вирішення різноманітних організаційних питань навчально-виховного процесу в групі.
Рада студентського самоврядування коледжу має право звертатися до адміністрації відділення та адміністрації коледжу з пропозиціями і заявами, пов'язаними з вирішенням завдань, передбачених основними напрямами діяльності самоврядування.
Отже, метою студентського самоврядування в коледжі є створення умов для самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці. Діяльність органів студентського самоврядування спрямована на удосконалення навчально-виховного процесу, підвищення якості знань, забезпечення виховання духовності та культури студентів, зростання у студентської молоді соціальної активності.

 

Вхід на сайт

Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728