П`ятниця, 07.08.2020, 03:12:35
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 120
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Кременецький лісотехнічний коледж


09:44:51
Місячник циклової комісії технологічних дисциплін.

        З 3 до 31 березня 2015 року у Кременецькому лісотехнічному коледжі проходив  місячник циклової комісії технологічних дисциплін.

       Розпочався він відкритим заняттям з «Основ технології лісопиляльно-деревообробних виробництв», який провела викладач-методист вищої категорії Пшевлоцька М.І.  Практичне заняття зі складання поставів для розкрою колод за найоптимальнішим варіантом пройшло на належному  науковому і методичному рівні. Присутні відмітили ділову і доброзичливу обстановку на занятті, активність студентів, здатність викладача зацікавити студентів під час виконання поставлених завдань.

         Майстер-клас із виготовлення деталей виробів за кресленнями показали студенти 3-го і 4-го курсу відділу «Обробка деревини» 11 березня у деревообробній майстерні лісоколеджу. Кращими за професією визнано студентів 4-го курсу 45 групи  

        16 березня відбулося підведення підсумків творчого конкурсу з виготовлення дерев'яних виробів, які прикрасять територію коледжу. Виготовлення виробів зайняло багато часу, потребувало креативу, фантазії, кропіткої праці студентів. Зате зусилля увінчалися успіхом. Результат перевершив усі сподівання. На суд журі і усього колективу були виставлені майстерно виготовлений  віз і дерев’яні пушки (роботи  студентів 43 групи Фука О., Марценюка Я., Пелешка П., Логвинюка А.);дерев’яний будиночок (робота студентів 45 групи Майструка А., Олійника Р., Теплого Р.); млин (робота студентів 25 групи Рижого В., Левенця В.Пограничного).

       Відтепер територію коледжу прикрасить велетенський красень журавель і криниця, цямрини якої виготовлені з неошкурених  березових колод. Цю красу змайстрували студенти 33 групи Захарчук Ю., Ільчук С., Берекета Г., Бондар А. 

Студенти 35 групи  разом зі своїм куратором Селедцем В.П. розмістили на території цілу пасіку із вуликів-дупляків, яку з любов’ю обгородили українським тином. Тепер весь колектив лісоколеджу впродовж року буде ласувати медом та ще й гостей частуватиме. 

 

Не залишилися осторонь і наші першокурсники. 
        Студенти 18 групи відділу «Землевпорядкування» (куратор Стрижак Н.І.) змайстрували із химерної гілки коня, до якого прилаштували воза і поважного дідка-лісовичка із веселими зеленими очима

Студенти 13 групи відділу «Обробка деревини» (куратор Свідінська А.Л.) теж не пасли задніх і в прямому і в переносному значенні. На території коледжу облюбувала собі місце породиста конячка, виготовлена із колодок. Для бажаючих втамувати літню спрагу  буде служити дерев’яний колодязь, змайстрований із добротних дубових брусів.

      

         Відтепер на закріпленій території у спекотну погоду будуть відпочивати на зроблених власними руками оригінальних лавочках студенти 23 групи разом зі своїм куратором Шаргородською Н.М. Це вона подала таку ідею майстрам-початківцям, а вони залюбки взялися її реалізовувати.
Кожен  виріб займає достойне місце на території коледжу і тепер вона матиме ще привабливіший вигляд.  

        Олімпіаду  з предмету «Основи метрології і стандартизації» під девізом: «Пізнай світ шляхом вимірювання» за участю студентів 3-го і 4-го курсів провів викладач-методист технічних дисциплін Селедець В.П. Переможцями змагання   стали студенти 33 групи.

        19 березня викладач «Обладнання галузі» Юркевич В.Ю. провів відкрите заняття гуртка, на якому разом із гуртківцями вивчав налагодження, прийоми роботи і правила техніки безпеки при роботі на багато пилкових круглопилкових верстатах. Гуртківцям  було цікаво своїми руками встановити ріжучий інструмент на пильному валу, а потім по черзі попробувати себе у ролі верстатника чи помічника верстатника. Членами гуртка є переважно студенти 23 і 25 груп спеціальності «Обробка деревини».

 

        На запрошення адміністрації і викладачів відділу «Обробка деревини» 24 березня у коледж завітали науковці із Національного лісотехнічного університету (м. Львів): Максимів Володимир Михайлович – професор, директор інституту і Соколовський Ігор Андрійович – доцент кафедри «Безпеки життєдіяльності», випускник нашого коледжу. 
        Відбулося спільне засідання вченої ради університету і циклової комісії технологічних дисциплін, на якому обговорили питання подальшої співпраці в підготовці висококваліфікованих спеціалістів для деревообробки, написання методичних посібників і підручників для навчання молодших спеціалістів у коледжах і технікумах, а також проведення на базі кременецького лісоколеджу наради заступників директорів з навчальної роботи, зав відділами спеціальності «Обробка деревини», голів циклових комісій щодо питань єдності вимог у підготовці молодших спеціалістів та проблеми і перспективи ступеневої освіти.

 

 

        26 березня був проведений відкритий урок-ділова гра «Стильно, естетично, довговічно і екологічно», на якому студенти 43 групи показали майстер-клас у проектуванні технологічних процесів опорядження виробів з деревини.  Урок підготувала і провела викладач-методист вищої категорії Росіцька Л.В.
            
Їй допомагали провести експертизу проектів викладач—методист вищої категорії Шаргородська Н.М. (експерт з «Охорони праці») і викладач-методист вищої категорії Фещук О.А. (експерт з економіки). 
          

 

Проектним групам було запропоновано в умовних виробничих умовах приміряти на себе ролі головних інженерів, інженерів-технологів, інженерів з охорони праці, економістів. 

        Присутні на занятті викладачі відмітили належний рівень залишкових знань у студентів-випускників і їхню професійну зрілість. При цьому високо оцінили професійну придатність викладачів фахових дисциплін, які зуміли підготувати студентів до роботи в реальних умовах сучасного виробництва.

 

       27 березня голова циклової комісії технологічних дисциплін Братасюк С.Д. провів відкрите заняття з предмету «Деревинознавство» на тему «Вади деревини». напередодні відбулося урочисте відкриття лабораторії «Деревинознавства і матеріалознавства». Більшість робіт по капітальному ремонту приміщення і меблів було проведено руками студентів відділу.

        Присутні на відкритому занятті викладачі звернули увагу на різноманітність форм і методів опитування студентів, інноваційні методи, застосовані при викладанні нового матеріалу, велику кількість натурних зразків і вміння викладача вести цікаву дискусію із аудиторією під час вивчення вад будови деревини і дефектів механічної обробки пиломатеріалів. 

 

         Своєрідний екзамен на зрілість складали студенти випускних груп під час технологічної олімпіади, яку провела 31 березня викладач спецдисциплін вищої категорії Ляховець С.С. Студенти відповідали на питання тих спеціальних дисциплін, які вивчали впродовж всіх років навчання в коледжі. Таким чином, був визначений рейтинг студентів-випускників і рівень їх знань напередодні наступної стадії навчального процесу – дипломного проектування.
          31 березня відбулося засідання циклової комісії технологічних дисциплін, на якому були підведені підсумки місячника циклової комісії. Голова циклової комісії технологічних дисциплін подякував викладачам і студентам  відділу за активну участь у місячнику і побажав подальших успіхів у роботі і навчанні.

 

 

 

 

 

   

Переглядів: 1004 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: