Вівторок, 11.08.2020, 15:23:09
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Квітень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 120
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Кременецький лісотехнічний коледж


09:05:51
Місячник циклової комісії технологічних дисциплін

Традиційно місячник циклової комісії технологічний дисциплін проводиться в березні місяці, коли добігає до кінця курс теоретичного навчання у студентів відділу „Оброблювання деревини”.

Цьогорічний звіт циклової комісії про здобутки, досягнення впродовж навчального року викладачами і студентами відділу, проходив з 17 по 31 березня.

Добрий початок зробила викладач циклової комісії Ляховець С.С., яка 17 березня провела відкрите заняття з предмету „Сушіння та деревини” у 35 групі. Тема заняття: „Розрахунок тривалості сушіння пиломатеріалів”. На уроці студенти під керівництвом викладача набували навиків у перерахунку фактичного матеріалу в умовний. Заняття пройшло на високому науково-методичному рівні. Студенти добре оволоділи навики розрахунків, були уважні і працювали на уроці. Викладач оцінила роботу кожного студента в кінці заняття.

18 березня 2016р. на запрошення адміністрації з дружнім візитом в коледж завітали викладачі Національного лісотехнічного університету України серед яких -  випускник відділу Оброблювання деревини – нині професор, - Маєвський В.О.

Між ними та викладачами циклової комісії технологічних дисциплін відбулася зустріч а згодом – спільне засідання циклової комісії і вченої ради університету на якому піднімалися питання ступеневої освіти, інтегрованих навчальних планів, а також проблеми що стоять перед деревообробною галуззю в сучасних умовах.

Професійну майстерність, фахові знання з предметів технологічного циклу, сучасну методику проведення уроків демонстрував під час проведення занять викладач Селедець В.П.  Предмет „Основи метрології і стандартизації” тема „Вимірювальні інструменти”. Відкрите заняття проводилося в 33 групі.

Професійну майстерність, фахові знання з предметів технологічного циклу, сучасну методику проведення уроків демонстрував під час проведення занять викладач Юркевич В.Ю. Предмет „Обладнання галузі” тема: „Поздовжньо-фрезерні рейсмусові верстати”. Відкрите заняття проводилося в 25 групі.

Урок – ділову гру з моделюванням виробничої ситуації під назвою „Опоряджуємо стильно і екологічно” провели викладачі – методисти Росіцька Л.В. і Шаргородська Н.М.

В програмі місячника був запланований конкурс „Кращий за професією”, який провели на високому рівні викладач – методист Селедець В.П. і майстер виробничого навчання Вознюк М.Я.

Конкурс був розбитий на 2 етапи: виготовлення деталей столярно-будівельних виробів в деревообробній майстерні коледжу (під керівництвом Вознюка М.Я.) і контроль якості виготовлення цих деталей (під керівництвом Селедця В.П.). 

Для студентів 3-го курсу в лабораторії «Деревинознавства і матеріалознавства»  зав. лабораторією Братасюк С.Д. проводив олімпіаду «Деревина – унікальний природній матеріал».

Переможцем олімпіади став Касянчук І.

Як підсумок навчання в коледжі, своєрідна екзаменаційна зрілість було проведено технологічна олімпіада для студентів випускних груп. Студентам було запропоновано відповісти на тестові питання з фахових дисциплін, які вивчалися студентами впродовж останніх двох років. Олімпіаду підготовила і провела викладач Ляховець С.С.

Впродовж останніх 3-х років в коледжі працюють гуртки художньої різьби і випалювання по дереву. Керівники гуртків – студенти : 45 групи – Присяжнюк П.П. і 35 групи – Квасецький В.В.

Заняття гуртків проводиться систематично впродовж навчального року – найактивнішими членами гуртка є студенти 13 групи (куратор Томчук І.А.).

Про свої здобутки прозвітували члени гуртків на виставці технічної творчості, яка була організована під місячника циклової комісії (28 березня 2016р.).

Відвідувачі виставки були приємно здивовані і, навіть вражені майстерністю студентів, їх невичерпною фантазією і вмінням звичайний шматочок деревини перетворити у справжній шедевр.

Поглибити свої знання з будови деревообробних верстатів, навчитися їх налагоджувати та готувати до роботи ріжучий інструмент мають можливість студенти відділу на заняттях гуртка з „Обладнання галузі”, який дії при однойменній лабораторії (зав. лабораторією Юркевич В.Ю.). Цікаво пройшло відкрите заняття цього гуртка на тему: Поглиблене вивчення поздовжньо-фрезерних і фрезерних верстатів”. 

Заняття проводилось в деревообробній майстерні коледжу з участю студентів 23 і 25 груп.

 

Та безумовно, найкращий захід, який проводиться під час Місячника циклової комісії – це конкурс на кращий виріб із деревини для декоративного оформлення території коледжу.

Територію коледжу вже прикрашають вироби з деревини, майстерно виготовлені руками студентів відділу „Оброблювання деревини”. Вони піднімають настрій, веселять око кожного хто відвідує наш навчальний заклад.

Цьогорічний конкурс показав, що територія поповниться новими цікавими експонатами, в який вклали свою невичерпну фантазію і думку студенти всіх курсів і груп відділу. „Вищий пілотаж” показали студенти 45 групи Шергей О., Присяжнюк П., Савіцький А. Завдяки їх старанням відтепер територію коледжу прикрасить білокрилий лайнер з українською символікою – справжній витвір рук. 

З ініціативи студентів цієї групи в дендропарку започаткована Алея химер і навіть на ній уже стоїть перший експонат

Цікаву композицію придумали студенти 43 групи. На території вже розбита і обрамлена декоративним штахетником клумба, до якої по 5-х доріжках на дерев’яних тачках підвозять квіти.

Дерев’яні елементи композиції виготовили студенти: Коник А., Антонюк., Ільчук С., Магдиш Д. Декоративне оформлення клумб, будівництво доріжок, висаджування квітів взяли на себе студенти 18 групи під керівництвом справжнього організатора – Черняк К.В.

Поїзд, який везе гарний настрій і прямує в Країну щастя сконструювали студенти 33 групи Черпалюк Л., Колесник В. і Бойко І. Це неабияка радість для малечі, яка разом з мамами грає на території коледжу. А у студентів цей поїзд викликає щиру посмішку.

Студенти 35 групи Грушицький Р. і Базюк Ю., - справжні майстри по будівництву дерев’яних споруд. На цьогорічний конкурс вони змайстрували чудовий будиночок на „курячих лапках”. Правда, ще не визначилися кого з казкових персонажів там поселити.

Шикарний куток відпочинку змайстрували студенти 25 групи Шемелюк І. і Гринюк А. В тіні величавих тисів розмістяться дві оригінально змайстровані лавки, обрамлені квітами та зеленню. Про квіткове оформлення куточка подбають студенти 28 групи з куратором Стрижак Н.І.

В номінації „Найкраща композиція” безперечно перемогла 23 група. Адже виготовлена ними закохана пара викликає щире захоплення і легку заздрість і у студентів, і у викладачів, і у випадкових перехожих. Дарма що одяг – березова кора, а аксесуари придбані в секонд-хенді. Від цього їх почуття аж ніяк не стають слабшими і менш ніжними чи менш щирими.

Студенти 13 групи ( куратор Томчук І.А.) поки-що мають слабку уяву про свою майбутню професію деревообробника. Та й допуску до роботи на деревообробних верстатах не мають. Але вручну змайстрували сімейку яскравих грибів – мухоморів. Так буває в природі: не завжди те що є красиве-корисне.

Директор коледжу Ляховець М.В. подякував студентам за активну участь у конкурсі, журі відмітило кращі вироби в різних номінаціях, студенти були відзначені грошовими нагородами.

За підсумками Місячника циклової комісії технологічних дисциплін був виданий наказ по коледжу, в якому буди відзначені викладачі, студенти – всі хто приймав участь у Місячнику

Особливу подяку висловив директор коледжу Зав. відділу „Оброблювання деревини” Росіцькій Л.В. і голові циклової комісії технологічних дисциплін Братасюку С.Д., за організацію і проведення Місячника циклової комісії.

Переглядів: 630 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: