Вівторок, 11.08.2020, 15:00:55
Вітаю Вас Гость | RSS
Меню сайту
Вхід на сайт

Пошук
Календар
«  Квітень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 120
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Кременецький лісотехнічний коледж


12:40:31
Тиждень циклової комісії технологічних дисциплін

       З 24 до 31 березня 2014 року у Кременецькому лісотехнічному коледжі проходив Тиждень циклової комісії технологічних дисциплін.

      Розпочався він студентською науково-теоретичною конференцією на тему «Тенденції розвитку виробництва столярно-будівельних виробів в Україні». Студенти доповідали про переваги дерев'яних віконних блоків із клеєного бруса та новітні технології їх виготовлення, маловідомі в Україні деревоалюмінієві віконні блоки, сучасні конструкції дверних блоків,  технологію виготовлення художнього паркету. Змістовні доповіді студентів четвертого курсу супроводжувалися відеопрезентаціями із цікавими конструктивними рішеннями, відеофільмами про технологічний процес виготовлення даних виробів.

       Вже традиційно під час тижня циклової комісії студенти старших курсів демонструють майстер-клас під час конкурсів «Кращий за професією». Такий конкурс цього річ відбувся 25 березня. Студентам 3-го і 4-го курсів були видані рівнозначні за своєю складністю завдання, на виконання яких відводилось 2 години часу. Перше призове місце отримали студенти 45 групи: Кудерчук Сергій та Мороз Олександр.

       Цього ж дня на виставці технічної творчості студенти-деревообробники представили виготовлені власними руками вироби з деревини, над якими  вони працювали  з початку навчального року в деревообробній майстерні коледжу. 

       Таких виробів назбиралося чимало – від комплектів меблів для студентського гуртожитку до копіювальних столів для облаштування кабінету курсового та дипломного проектування та комплектів меблів для навчальних аудиторій.

      Особливе місце на виставці зайняли вироби, виточені вмілими руками студента 33 групи Логвинюка Андрія.

       В рамках тижня циклової комісії 26 березня 2014 року викладач циклової комісії технологічних дисциплін Юркевич Віктор Юрієвич провів відкрите заняття з предмету «Обладнання галузі». Тема заняття: «Призначення, будова і налагодження верстатів для глибинного різання деревини». Пояснення нового матеріалу викладачем супроводжувалося з використанням мультимедійних засобів, відеофільмів, які демонстрували принцип роботи верстатів для глибинного різання (зокрема свердлильних і свердлильно-пазувальних). В цілому заняття пройшло на належному науковому і методичному рівні.

     Відкрите заняття з «Основ технології лісопиляльно-деревообробного виробництва» викладач спецдисциплін Пшевлоцька Марія Іванівна провела 27 березня. Обраний викладачем тип заняття – практичне заняття на тему: «Складання і розрахунок поставів». Не зважаючи на складність розрахунків, які виконували студенти в ході практичного заняття, до кінця уроку майже всі справилися із завданням. Цьому сприяла ділова, спокійна атмосфера на уроці, вміння викладача доступно пояснити методику розрахунків і постійний контроль та допомога викладача під час уроку.

     28 березня викладачем Шаргородською Надією Михайлівною був проведений відкритий захід «Відеоогляд новин науки і техніки в галузі деревообробки». У заході взяли участь студенти 3-го і 4-го курсів відділу «Обробка деревини». Присутні мали можливість ознайомитися із цікавою добіркою відеосюжетів, які демонстрували досягнення вітчизняних і зарубіжних фірм в галузі верстатобудування для деревообробних підприємств.

     Своєрідний екзамен на професійну зрілість склали  студенти випускних груп відділу під час технологічної олімпіади, проведеної 31 березня викладачем Ляховець Світланою Святославівною, переможцем якої став студент 43 групи Чижевський Михайло.

     Приємним було завершення тижня циклової комісії. Заступник директора з навчальної роботи Оніщук Людмила Павлівна зачитала наказ директора про нагородження Почесним грамотами і дипломами учасників і переможців конкурсів. Голова циклової комісії технологічних дисциплін Братасюк Степан Дмитрович вручив переможцям пам’ятні призи.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Переглядів: 639 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: